grupazero

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i rekreacyjnego dla dzieci

Liczba dni Cena
2 - 3 dni 32 zł za dzień
4 - 6 dni 27 zł za dzień
7 - 10 dni 25 zł za dzień
11 - 14 dni 22 zł za dzień
15 - ∞ dni Cena indywidualna

Proszę wybrać datę rezerwacji

Do ceny nalezy doliczyć kaucję zwrotną w wysokości: 200.00 zł

i-fischer-rc4-race-jr-rail i-fischer-rc4-race-jr-rail-10-11 fischer-rc4-race-jr-sezon-11-12

W firmie Fischer dużo pracy i uwagi poświęca się przy konstruowaniu sprzętu dla najmłodszych narciarzy. W nartach juniorskich wykorzystano profesjonalne technologie, które zapewniają najwyższą stabilność, wytrzymałość i trwałość. Zastosowano również technologie przetestowane przez najlepszych zawodników w Pucharze Świata.

 

Nauka na nartach Fischer, to szybka droga do perfekcji przy maksymalnej zabawie i przyjemności z jazdy. Oczywiście osiągnięcie prfekcji to często długi i wymagający proces, jednak z takim sprzętem dzieciaki już dziś mogą poczuć się jak ich idole walczący o złote medale na trasach Alpejskiego Pucharu Świata. Narty z grupy Junior / Kids wyróżniają się sandwichową konstrukcją gwarantującą odpowiednią dynamikę. Są one niezwykle zwinne i elastyczne. Jednocześnie nie są to narty zbyt twarde, czyli nie odbijają się negatywnie na rozwijającej się w młodym człowieku tkance kostnej (min. w kręgosłupie, kolanach). Dużo zabawy i super nauka to najtrafniejszy opis juniorskich nart Fischer Race RC4.

Podstawowe informacje:

  • Konstrukcja Air Power: Rdzeń narty o mniejszej gęstości. Jest bardzo lekki - sprawia, że narta jest "łatwiejsza w obsłudze", a jazda nie wymaga dużego nakładu siły
  • Konstrukcja Fiber Tech: Specjalne połączenie włókien szklanych, które posiadają wyjątkową giętkość. Zastosowanie wspomnianej technologii sprawia, że narty doskonale radzą sobie w skręcie, są sztywne poprzecznie, lecz elastyczne wzdłużnie
  • ​Wiązania: FJ7 Junior Rail; Wiązania wypinają się z przodu w promieniu 180°, dzięki czemu sprawdzają się podczas upadków w różne strony. Minimalizują ryzyko urazów wiązadeł i ścięgien - szczególnie tych zlokalizowanych w kolanie.

Parametry:

Długość (cm): 90
Promień skrętu (m): 5,5 (dla 90 cm)
Taliowanie (mm): 100/67/85

Dodatki:

Dostępne w cenie wypożyczenia nart