grupazero

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i rekreacyjnego dla dzieci

 

Komplet buty+narty+kask już od 22 zł za dzień!

 

NARTY SALOMON 24 HOURS JR S 80 CM

Pierwsza narta typu race dla Twojego dziecka. Lekkie, skrętne i łatwo wybaczające błędy - w konstrukcji rdzenia zastosowano różne rodzaje laminowanych włókien. Ze specjalną strukturą, która chroni górną powłokę nart. Carve Rocker - szerokie slalomowe dzioby podgięte lekko ku górze zapewniają lepszą sterowność i łatwiejszą inicjację skrętów, narty są precyzyjne i stabilne.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 1302 Brak komentarzy

NARTY FISCHER RC4 RACE JR. RAIL 90 CM

W firmie Fischer dużo pracy i uwagi poświęca się przy konstruowaniu sprzętu dla najmłodszych narciarzy. W nartach juniorskich wykorzystano profesjonalne technologie, które zapewniają najwyższą stabilność, wytrzymałość i trwałość. Zastosowano również technologie przetestowane przez najlepszych zawodników w Pucharze Świata.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 1437 Brak komentarzy

NARTY SALOMON CANDY JR XS 80 CM

Dziewczęce narty, które pozwolą małej narciarce na odkrycie każdego rodzaju terenu i czynienie szybkich postępów. Lekkie, skrętne i łatwo wybaczające błędy - w konstrukcji rdzenia zastosowano różne rodzaje laminowanych włókien. Ze specjalną strukturą, która chroni górną powłokę nart.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 1280 Brak komentarzy

NARTY FISCHER PROGRESSOR JR. RAIL 100 CM

Zabawa jest największa motywacją do treningu. Dlatego to narty Progressor z technologią AirPower gwarantują najlepszą zabawę! Wzorowane na sportowych nartach dla dorosłych, idealne do nauki i dobrze radzących sobie młodych narciarzy.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 1237 Brak komentarzy