grupazero

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i rekreacyjnego dla dzieci

Liczba dni Cena
2 - 3 dni 29 zł za dzień
4 - 6 dni 25 zł za dzień
7 - 10 dni 22 zł za dzień
11 - 14 dni 20 zł za dzień
15 - ∞ dni Cena indywidualna

Proszę wybrać datę rezerwacji

Do ceny nalezy doliczyć kaucję zwrotną w wysokości: 350.00 zł

przyczepki-rowerowe croozer-kid-for-1-fioletowy croozerprzyczepka-dla-niemowlaka

Już od 20 zł za dzień!

CROOZER KID to wielofunkcyjna, wysokiej klasy przyczepka. W dostępnym pakiecie 3 w 1 jest wszystko, czego potrzebujesz. Zestaw może być używany jako przyczepka rowerowa, jogger lub spacerówka.

W przyczepce Croozer bezpiecznie umieścisz swojego malucha w wygodnym siedzeniu wyposażonym w pasy 5-punktowe, wnętrzu wykonanym z miękkich materiałów i dużą przestrzenią na nogi. Wszystko to oparte na solidnej ramie, pompowanych 20" kołach oraz pojemnym bagażniku, umiejscowionym w ergonomicznym miejscu przyczepki.

 
 

Spacerówka
​Przyczepka Croozer może z powodzeniem zastąpić tradycyjny wózek dziecięcy. Wraz z zamocowanym przednim zwrotnym kółkiem, Croozer staje się łatwym w manewrowaniu pojazdem, z którego Twoje dziecko z pewnością będzie czuło się wygodnie. Montaż i demontaż kółka odbywa się w czasie kilku sekund co umożliwia sprawnie zamocować kolejne akcesoria. Ponadto dzięki swoim rozmiarom, kółko można z powodzeniem schować do tylnego bagażnika Croozera.

Jogger
Kiedy jednak będziemy chcieli wybrać się z dzieckiem w teren pozamiejski, las, szlak turystyczny itp., swoją rolę spełni pełnowymiarowe, pompowane koło 20". To rozwiązanie docenią również biegacze, aktywni spacerowicze, którzy wraz z podtrzymywaniem aktywności fizycznej, spędzą czas z dzieckiem.

Przyczepka rowerowa
Główna funkcja, przez wielu użytkowników uważana za najfajniejszą, czyli przyczepka, mocowaną sztywnym dyszlem do roweru w sposób pewny i bezpieczny zarówno do roweru jak i do samej przyczepki. Na końcu dyszla znajduje się miejsce do wsunięcia zaczepu łączącego dyszel z rowerem. Dodatkowym zabezpieczeniem jest taśma na końcu dyszla, którą należy przełożyć przez trójkąt ramy przy piaście i ponownie karabińczykiem zapiąć do dyszla. W zestawie znajdują się 2 zaczepy, które na stałe możemy zamocować w rowerze przykładowo mamy oraz taty i w razie potrzeby szybkim ruchem przepinamy przyczepkę z jednego roweru na drugi.

Konstrukcja Croozera została wykonana z profili stalowych oraz aluminiowych, aby zapewnić solidną podstawę oraz sprawić aby wózek był relatywnie lekki.

Przyczepka Croozer po odjęciu kółek składa się do bardzo kompaktowej formy. Złożenie przyczepki polega na zwolnieniu 2 zaczepów i już możemy podobnie jak tradycyjny wózek spacerowy jednym ruchem ręki złożyć całość niemal do płaskiego przedmiotu.

Również dostępna w wersji z dwoma siedzeniami (Croozer Kid for 2).

Podstawowe informacje:

 • wielofunkcyjna osłona chroniąca przed owadami, deszczem i wiatrem
 • wyjątkowo stabilna konstrukcja ramowa zapewniająca pasażerom maksymalną ochronę
 • dodatkowe profile poprzeczne zwiększające sztywność (dziecko może bezpiecznie stanąć w wózeczku)
 • regulowana rączka wózka służąca dodatkowo jako pałąk ochronny
 • odblaskowe znaczniki
 • wysoki stopień bezpieczeństwa dzięki niskiemu środkowi ciężkości
 • za siedzeniem pojemne miejsce na bagaż
 • system szybkiego składania
 • ​przyczepka wyposażona jest w dwuczęściowy zaczep do roweru, chorągiewkę sygnalizacyjną, koło do wózka i duże koło przednie do biegania.
   

  Waga (wózek z rączką)

  13,9 kg

  Dopuszczalna waga dzieci z bagażem

  35 kg

  Maksymalna szerokość ramion

  55 cm

  Przestrzeń na nogi

  58 cm​

  Przestrzeń na głowę (od siedzenia do górnej ramy)

  69 cm

  Dł. x szer. x wys. (bez rączki)

  110 x 74 x 84 cm

  Dł. x szer. x wys. (złożony wózek bez rączki i kół)

  103 x 74 x 27,5 cm

  Wysokość rączki (wartość średnia dla wózka do joggingu i spacerówki)

  107 cm

  Koła

  20” koła ze szprychami

Dodatki

Folia przeciwdeszczowa

Daje możliwość ochrony przyczepek Croozer przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Dzięki niej dziecku nie grozi przemoczenie, a folia również przy silniejszych opadach i dużej wilgotności na zewnątrz przeciwdziała zmoczeniu wodą tkanin w środku kabiny. Osłona przeciwdeszczowa jest niezbędnym dodatkiem, kiedy decydujemy się na dłuższy spacer lub wycieczkę rowerową.

Dostępna w cenie wypożyczenia przyczepki.

Hamak dla niemowląt

Croozer hamak dla niemowląt do wózka rowerowego zaprojektowany jest z myślą o najmłodszych pasażerach w wieku do 10 miesięcy. Przymocowuje się go bezpośrednio do ramy wózka. Po zapięciu w nim dziecka będącymi w zestawie szelkami można zacząć wygodną dla niego jazdę pozbawioną wstrząsów. Zapewnia maksimum bezpieczeństwa. Dwuosobowe modele Croozer 2 (dla dwójki dzieci) są tak skonstruowane, że dla drugiego dziecka lub drugiego hamaka jest wystarczająca ilość miejsca.

Dostępny za dodatkową opłatą 30 zł za cały okres wypożyczenia.

Dostępne kolory:

fioletowy, niebieski

Więcej informacji na:

www.croozer.pl

Instrukcja producenta:

Croozer instrukcja