grupazero

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i rekreacyjnego dla dzieci

Liczba dni Cena
2 - 3 dni 30 zł za dzień
4 - 6 dni 26 zł za dzień
7 - 10 dni 23 zł za dzień
11 - 14 dni 21 zł za dzień
15 - ∞ dni Cena indywidualna

Proszę wybrać datę rezerwacji

Do ceny nalezy doliczyć kaucję zwrotną w wysokości: 300.00 zł

przyczepki-rowerowe-jedokoowe

Już od 21 zł za dzień!

Weehoo oferuje jednokołową przyczepkę rowerową z pedałami Weehoo i-Go, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojej rodziny. W głosowaniu internautów, organizowanym przez Mother & Baby oraz Parenting.pl przyczepka Weehoo i-Go zdobyła nagrodę jako Produkt Przyjazny Mamie!

Dzieci są bezpiecznie przymocowane do przyczepki za pomocą 3-punktowych pasy bezpieczeństwa. Dodatkowe pasy na pedałach. Niezależny i bezpiecznie zabudowany łańcuch. Przyczepka Weehoo spełnia standardy CPSC, ASTM (amerykańskie), i EN (europejskie). Przyczepka i-Go to jedyna przyczepka, która pozwala na bezpieczne przymocowanie dzieci pasami do siedziska i jednocześnie umożliwia dziecku aktywne pedałowanie. Dziecko może niezależnie pedałować i dać szansę rodzicowi na odpoczynek.

 

Weehoo i-Go angażuje dzieci w pedałowanie - dziecko może pedałować lub odpoczywać, kiedy zechce. Dzieci odczuwają przyjemność nawet podczas długich wypraw. Idealne rozwiązanie dla dzieci, które są za duże do fotelika rowerowego lub nudzą się w tradycyjnych, zabudowanych przyczepkach, które chcą uczestniczyć aktywnie w przejażdżkach i być blisko centrum wydarzeń

Regulacja dla większości dzieci w wieku 2-9 lat - siedzisko można szybko zbliżyć lub oddalić od pedałów, by dopasować do wzrostu dziecka. Twoje dziecko nie wyrośnie szybko z przyczepki i-Go. Przyczepka rekomendowana dla dzieci o wzroście od 96 (dosięganie do pedałów) do 132 cm i wadze do 30 kg.

Dwie sakwy na tylnym kole oferują mnóstwo przestrzeni bagażowej. Dodatkowo zapewniają, że małe rączki nie sięgną do koła. Dodatkowo z tyłu siedziska znajduje się duża kieszeń, a po bokach – dwie mniejsze na butelkę i przekąskę.

Idealna przyczepka do wąskich ścieżek i szlaków rowerowych. Łatwo się prowadzi dzięki ruchomemu zaczepowi i konstrukcji jednośladowej. i-Go został zaprojektowany jako trwała i niezawodna przyczepka – na ścieżkach, w lasach, górach.

Przyczepka rowerowa i-Go Pro jest zaprojektowana tak, by pasowała do większości rowerów dla dorosłych z okrągłą rurą podsiodełkową i wielkością koła 26 cali, 27 cali, 29 cali, 650c lub 700c. Przyczepka jest wyposażona w pięć najbardziej popularnych rozmiarów tulei, które możemy dopasować do różnych rozmiarów sztycy podsiodełkowej: 25,4 mm, 26,8 mm, 27,2 mm, 30,9 mm, 31,6 mm. Zalecane jest, aby rura podsiodełkowa była wykonana z wysokiej jakości stali lub aluminium. Rury podsiodełkowe wykonane z lekkiego aluminium lub lekkiego włókna węglowego mogą ulec wygięciu lub złamaniu. Zaleca się, aby rower holujący przyczepkę poddany został kontroli bezpieczeństwa przez wykwalifikowanego mechanika rowerowego przed zamocowaniem przyczepki rowerowej i-Go.

Parametry:

Waga (wózek z rączką) 12 kg
Wymiary (cm) 200/35/81
Dopuszczalna waga dziecka z bagażem 30 kg
Dopuszczalny wzrost 96-132 cm

Dodatki:

Daszek

Daszek do przyczepki Weehoo można rozłożyć i złożyć, gdy nie jest potrzebny. Zapewnia komfort dziecku w przyczepce chroniąc je przed palącymi promieniami w słoneczny dzień lub przed przelotnym deszczem.

Dostępne kolory: czerwony
Więcej informacji na: www.weehoo.pl
Instrukcja producenta Instrukcja Weehoo i-Go