grupazero

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i rekreacyjnego dla dzieci

Weehoo i-Go

Już od 21 zł za dzień!

Weehoo oferuje jednokołową przyczepkę rowerową z pedałami Weehoo i-Go, która zaspokoi wszystkie potrzeby Twojej rodziny. W głosowaniu internautów, organizowanym przez Mother & Baby oraz Parenting.pl przyczepka Weehoo i-Go zdobyła nagrodę jako Produkt Przyjazny Mamie!

Dzieci są bezpiecznie przymocowane do przyczepki za pomocą 3-punktowych pasy bezpieczeństwa. Dodatkowe pasy na pedałach. Niezależny i bezpiecznie zabudowany łańcuch. Przyczepka Weehoo spełnia standardy CPSC, ASTM (amerykańskie), i EN (europejskie). Przyczepka i-Go to jedyna przyczepka, która pozwala na bezpieczne przymocowanie dzieci pasami do siedziska i jednocześnie umożliwia dziecku aktywne pedałowanie. Dziecko może niezależnie pedałować i dać szansę rodzicowi na odpoczynek.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 2344 Brak komentarzy

WeeRide Co-Pilot

Już od 16 zł za dzień!

Chcesz jechać z rodziną na przejażdżkę rowerową? Twoje 4 letnie dziecko również chce jechać ale jest za duże do fotelika, a jeździ jeszcze zbyt wolno na swoim małym rowerku. Co robisz? Nowy WeeRide Co-Pilot jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Doczepiając WeeRide Co-Pilot do Twojego roweru sprawisz, że Twoje dziecko poczuje się jak prawdziwy rowerzysta. Na swoim "dużym" rowerze dziecko będzie mogło jechać tak szybko jak Ty. Możecie wspólnie przemierzać szlaki rowerowe w równym tempie.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 1574 Brak komentarzy