grupazero

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i rekreacyjnego dla dzieci

Chariot Cheetah 2

Już od 28 zł za dzień!

Jako lider rynku europejskiego i północnoamerykańskiego, Chariot od ponad 15 lat wyznacza najwyższe wymagania pod względem jakości, bezpieczeństwa, funkcjonalności i innowacyjności. Aktywni rodzice na całym świecie są zachwyceni innowacyjnymi wielofunkcyjnymi wózkami tej firmy.

Chariot Cheetah jest wózkiem, który jak wszystkie modele Chariot może być wyposażony w dodatkowe zestawy CTS, sprawiając, iż staje się wielofunkcyjnym wózeczkiem-przyczepką.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 1698 Brak komentarzy

Croozer Kid for 1

Już od 20 zł za dzień!

CROOZER KID to wielofunkcyjna, wysokiej klasy przyczepka. W dostępnym pakiecie 3 w 1 jest wszystko, czego potrzebujesz. Zestaw może być używany jako przyczepka rowerowa, jogger lub spacerówka.

W przyczepce Croozer bezpiecznie umieścisz swojego malucha w wygodnym siedzeniu wyposażonym w pasy 5-punktowe, wnętrzu wykonanym z miękkich materiałów i dużą przestrzenią na nogi. Wszystko to oparte na solidnej ramie, pompowanych 20" kołach oraz pojemnym bagażniku, umiejscowionym w ergonomicznym miejscu przyczepki.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 2997 Brak komentarzy

Croozer Kid for 2

Już od 22 zł za dzień!

CROOZER KID FOR 2 to wielofunkcyjna, wysokiej klasy przyczepka. W dostępnym pakiecie 3 w 1 jest wszystko, czego potrzebujesz. Zestaw może być używany jako przyczepka rowerowa, jogger lub spacerówka.

Dzięki znacznemu dopuszczalnemu obciążeniu oraz sporej przestrzeni dla dzieci, w przyczepce może wygodnie i bezpiecznie podróżować nawet dwójka starszaków.

Czytaj dalej Średnia ocena: 5.00/5 z 2 komentarzy
Odsłon: 3964 Komentarze: 2

Burley Honey Bee

Już od 19 zł za dzień!

Burley Honey Bee jest podstawową przyczepką w ofercie amerykańskiej firmy Burley. Jest zaprojektowana dla wszystkich, którzy nade wszystko stawiają bezpieczeństwo i wygodę swojego dziecka.

Komfort podróży zapewnia specjalna konstrukcja siedziska. Siedzisko jest rozciągnięte wewnątrz przyczepki na specjalnych pasach. Taki system mocowania niweluje wstrząsy podczas podróży po nierównościach.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 2647 Brak komentarzy