grupazero

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i rekreacyjnego dla dzieci

Liczba dni Cena
2 - 3 dni 21 zł za dzień
4 - 6 dni 19 zł za dzień
7 - 10 dni 17 zł za dzień
11 - 14 dni 16 zł za dzień
15 - ∞ dni Cena indywidualna

Proszę wybrać datę rezerwacji

Do ceny nalezy doliczyć kaucję zwrotną w wysokości: 200.00 zł

nosida deuter-kid-comfort-ii-a

Już od 16 zł za dzień!

Bezpieczeństwo było zawsze dla Deuter'a najważniejsze. Konsekwencją tej idei było wyprodukowanie w 1996 roku, modelu Kid Comfort II, który jako pierwsze nosidełko w Niemczech posiadał certyfikat jakość i bezpieczeństwa TUV/GS.

Nosidło dla dzieci do maksymalnej wagi dziecka z bagażem wynoszącej nie więcej niż 22 kg. Doskonale sprawdza się podczas długich wypraw turystycznych i trekkingowych. Wyposażone w dużą komorę zapinaną na suwak, kieszeń w oparciu zapinaną na suwak oraz dwie kieszonki z siatki.

 
 

Nosidło posiada certyfikat bezpieczeństwa TUV/GS, gwarantujący (przy zachowaniu właściwego obciążenia całkowitego do 22 kg: dziecko+bagaż) pełne bezpieczeństwo dla przenoszonego dziecka, uwzględniające zarówno wytrzymałość użytych do wykonania nosidła materiałów jak i wytrzymałość systemu zabezpieczenia dziecka w nosidle.

Z obu boków nosidła oraz z przodu siedziska dziecka, służące do regulacji położenia wysokości siedziska i dostosowania go do wzrostu dziecka. Kolorowe klamry 5-cio punktowego systemu zapięcia dziecka są łatwe w obsłudze i zapewniają bezpieczeństwo dziecka. Komfortowe rozpięcie boczne, umożliwia łatwe włożenie i wyjecie dziecka z nosidła.

Nowoczesna konstrukcja pasa biodrowego - Vari Flex daje absolutny komfort przy znacznym obciążeniu pleców nie tylko wtedy gdy trudność sprawia długość marszu ale przede wszystkim wtedy gdy pomimo zmęczenia, szczególnie gdy w nosidełku znajduje się dziecko wymagana jest od nas precyzja i równowaga. Vari Flex zapewnia stabilność ale i elastyczność, wówczas ciężar który znajduje się na naszych plecach łatwiej niż dotychczas współpracuje z balansem ciała. Konstrukcja Vari Flex została stworzona w taki sposób by elastyczność nie stanowiła zagrożenia w trudnym terenie i by balans nie był zagrożeniem a pomocą w marszu. Pas ściągany jest do przodu.

Siedzisko dziecka: jego powierzchnia została powiększona, bardziej wyprofilowana, wyłożona większa ilością pianki, wprowadzono osłonę na krocze dziecka. Całość siedziska pokryto tkaniną 3D Air Mesh - delikatną w dotyku i szybko odprowadzającą wilgotne powietrze

Gruby, odpinany śliniak, ma nie tylko zadanie higieniczne ale również chroni twarz dziecka w sytuacji upadku do przodu razem z nosidłem.

Rama nosidła: tylna podpora nosidła, nie wymaga po złożeniu dopinania rzepami a jedynie jednym sprawnym ruchem chowa się pod komorą główną nosidła. Elementy łączenia podpory tylnej nosidła z podstawą zespolono gładkimi spawami tak by wyeliminować ewentualne ryzyko obtarć nóżek dziecka

Tylna, górna kieszeń posiada po bokach elastyczne wstawki z materiału, taka konstrukcja umożliwia wygodne schowanie kurtki, kocyka itp.

Nosidło ponadto wyposażone jest w systemem ukształtowania oddychających poduszek - Aircontact (wyprofilowanie na lędźwie, boczne kanały wentylacyjne) oraz Vari Quick - dopasowanie do długości pleców. Vari Quick pozwala również wymienić szelki na mniejsze - damskie.

Do nosidła można założyć daszek (otwory w oparciu) oraz pokrowiec z owiewką chroniącą dziecko podczas niesprzyjających warunków atmosferycznych.

Podstawowe informacje:

 • regulowana wysokość położenia pasów nośnych dla dziecka
 • regulowana wysokość położenia siedziska dziecka
 • szerokie boczne rozpięcie ułatwiające wyjmowanie dziecka
 • odpinany duży śliniak
 • duża komora zapinana na suwak
 • dwie boczne kieszenie z siatki
 • elastyczna i pojemna kieszeń w oparciu zapinana klamrę z zew. kieszonką na suwak
 • uchwyty do zamocowania dodatkowego wyposażenia
 • składana nóżka do stabilnego stawiania nosidła
 • anatomicznie uformowany wahadłowy pas biodrowy z Vari Flex
 • pas piersiowy
 • system H2O - możliwość założenia bukłaka max 2L
 • odblaskowe logo
 • troki ściągające przy pach nośnych
 • Vari Quick przy pasach nośnych
 • 2 rączki do przenoszenia
 • ​miś zabawka

Parametry: 

Materiał Ripstop 210 / Ballistic
Pojemność 18 l
Waga 2950 g
Nośność 22 kg (łączna waga wraz z bagażem)
Wymiary (cm) 66/38/32

​Dane:

​Pokrowiec przeciwdeszczowy

Szczelnie zasłania i chroni dziecko przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

Dostępny w cenie wypożyczenia nosidła.

Dostępne kolory: tytan-antracyt
 • Maja

  Nosidło bardzo wygodne dla osoby noszącej i dla dziecka. Przydatne małe kieszenie i pojemna większa kieszeń na najpotrzebniejsze rzeczy dla dziecka. Bardzo dobry kontakt z właścicielką.