grupazero

Wypożyczalnia sprzętu turystycznego i rekreacyjnego dla dzieci

Deuter Kid Comfort II

Już od 16 zł za dzień!

Bezpieczeństwo było zawsze dla Deuter'a najważniejsze. Konsekwencją tej idei było wyprodukowanie w 1996 roku, modelu Kid Comfort II, który jako pierwsze nosidełko w Niemczech posiadał certyfikat jakość i bezpieczeństwa TUV/GS.

Nosidło dla dzieci do maksymalnej wagi dziecka z bagażem wynoszącej nie więcej niż 22 kg. Doskonale sprawdza się podczas długich wypraw turystycznych i trekkingowych. Wyposażone w dużą komorę zapinaną na suwak, kieszeń w oparciu zapinaną na suwak oraz dwie kieszonki z siatki.

Czytaj dalej Średnia ocena: 5.00/5 z 1 komentarzy
Odsłon: 2519 Komentarze: 1

Deuter Kid Comfort III

Już od 18 zł za dzień!

Nosidełko Deuter Kid Comfort III to najbardziej rozbudowane nosidło dla dzieci do maksymalnej wagi dziecka z bagażem wynoszącej nie więcej niż 22 kg. Posiada min. szeroki kołnierz chroniący główkę dziecka z wbudowanym daszkiem i owiewką, gruby śliniak chroniący twarz dziecka w sytuacji upadku na przód. Doskonale sprawdza się podczas długich wypraw turystycznych i trekkingowych. Jest najczęściej wybieranym nosidłem przez osoby które jeżdżą na nartach z nosidełkiem. Wyposażone w dużą komorę zapinaną na suwak, elastyczną kieszeń w oparciu zapinaną na suwak oraz dwie kieszonki z siatki.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 2751 Brak komentarzy

Salewa Koala II Kid Carrier

Już od 16 zł za dzień!

Nosidełko turystyczne Salewa Koala II Kid Carrier to komfortowe nosidło dziecięce przeznaczone szczególnie na długie wyprawy wyposażone w system regulacji Multifit. Profesjonalne nosidełko górskie z bardzo dobrym wyposażeniem. Ulepszony model popularnej wersji Koala gwarantujący większą wygodę i łatwość noszenia. Dzięki zastosowanemu systemowi MultiFit nosidełko może być łatwo dostosowane do różnych rozmiarów noszącego poprzez dopasowanie pasów naramiennych oraz części nośnej. Nosidło zostało wszechstronnie sprawdzone przez TÜV i posiada europejski certyfikat bezpieczeństwa TÜV.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 2098 Brak komentarzy

Vaude Jolly Light

Już od 16 zł za dzień!

Vaude JOLLY LIGHT to bardzo solidne i lekkie nosidełko turystyczne dla Twojego malucha. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, mocne, trwałe i wygodne - zarówno dla "kierowcy jaki pasażera". Posiada dodatkowo daszek przeciwsłoneczny oraz składaną podporę umożliwiającą postawienie nosidełka wraz z dzieckiem. Jego konstrukcja opiera się na lekkim stelażu z rurek duraaluminiowych, które zapewniają odpowiednią sztywność i stabilność nosidłu, a dzięki rozsuwanej nóżce w tylnej części umożliwiają jego swobodne postawienie na podłożu.

Czytaj dalej Brak ocen
Odsłon: 2012 Brak komentarzy